KreaDoe is een creatief feest voor jong en oud. Speciaal voor de jonge creatievelingen hebben we een leuk aanbod in kaart gebracht, denk aan een schminken, koekjes versieren, tekenen en meer! Bekijk hieronder wat er allemaal te doen is.
Voor de kleine creatievelingen is er een speciale KreaKidsRoute ontworpen. Haal de KreaKids routekaart bij de entree en volg de route met leuke shops en workshops voor creatieve kinderen. Kijk hieronder snel verder wat er allemaal is! Deze wordt elke week geupdate, dus hou de pagina in de gaten.
Je kan zelf een leuk gips DIY-pakketje samenstellen met je naam en zelf gekozen kleurtjes verf!
Kies je favoriete haarversiering zoals glitter, gekleurd plukje, hairwrap, haarbedel en haarveren. Laat ze bij ons inzetten of schaf een pakketje aan om het thuis te doen!
Samen kleuren we een grote poster in. Kom je ook de mooie stiften uit proberen?
Maak je eigen bloemen van vilt met onze DIY-pakketten! Speciaal voor geknipte vilt figuren. Inclusief Tutorial video en lijm.
Bij Marjolein Zweed Creatief vind je materialen voor het maken van bloemen van chenilledraad. Vraag naar de link, zodat je de instructiefilmpjes gemakkelijk op YouTube kunt vinden.