Julia Anna Jes

Over Julia

Hoi! Ik ben Julia, de maker van de Club Kokoro kleurboekjes.

Creativiteit is altijd een groot deel van mijn leven geweest. Van jongs af aan schilder en teken ik al, het helpt mij ontspannen en even helemaal los te komen van de drukte.

Twee jaar geleden begon ik op vakantie met kleuren. Ik kocht een kleurboekje en wat stiften bij een klein winkeltje en kleurde het hele boekje vol. Het zag er niet perfect uit, maar ik vond het heerlijk om te doen. Sindsdien is dat ook mijn motto geworden:
Het gaat er niet om dat de kleurplaat perfect ingekleurd is, als je er maar van geniet & plezier hebt!

Mijn cosy kleurboekjes zijn tijdens KreaDoe verkrijgbaar bij Boekhandel Buitelaar, kom zeker even langs om ze te bekijken!

Youtube | Instagram | Tiktok

Mini workshop Cosy Coloring op het podium

Elke dag om 11:00 uur geef ik bij KreaDoe On Stage een gezellige mini workshop cosy coloring. Kom langs om inspiratie op te doen en nieuwe technieken te ontdekken! Het lijkt me heel leuk om jullie te ontmoeten en gezellig te kletsen. Je kunt me altijd aanspreken voor tips of vragen 😊

Verder geef ik op het KreaDoe Lentefestival om 9:45 en om 13:30 een workshop cosy coloring!

Hopelijk zie ik jullie daar! groetjes Julia